Kategorie

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Valde Vila B4

Producent: Valde
Dostępność:  (0 szt.)
szt.
129,00 zł
PROFILOWANA SZWEDZKA PODUSZKA

VALDE VILA  B4 o średniej twardości
 
GWARANCJA  2  LATA
PIANKA NORMAL

 

  Producent: Valde
Vila B4 to najbardziej nowoczesna poduszka do prawidłowego oparcia szyi zarówno podczas snu na boku, jak i na plecach. Poduszka należy do najbardziej komfortowych. Posiada specjalne wycięcie pod szyję, otwór wentylacyjny, oraz specjalne wyprofilowanie pod głowę. Jest idealna dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Jej właściwości dopracowane w najmniejszych szczegółach pozwalają na miły, regenerujący siły i zmęczone mięśnie, odpoczynek. Dzięki poduszce Vila nareszcie zaznasz spokoju podczas snu. Poduszka wyposażona jest w zdejmowalną poszewkę z materiału frotte.

 
 

Vila (B4) to jedna z najbardziej znanych poduszek ortopedycznych w Polsce. Firma Valde postanowiła stworzyć produkt o podobnych właściwościach co Vila Memory lecz posiadający zdecydownie niższą cenę. Produt ten jest przeznaczony dla osób, które szukają dobrej markowej poduszki jednocześnie oczekując najtańszego rozwiązania.

 

Poduszka w wersji Standart wykonana jest z najwyższej jakości pianki o większym stopniu sprężystości niż pianka "z pamięcią". Nazywamy ją pianką sprężystą ponieważ zapewnia ona zupełnie inny rozkład siły nacisku. Czasami pianka sprężysta nazywana jest wysoko elastyczną jednak jest to nadal ta sama pianka a nazwa jest jedynie zabiegiem marketingowym mającym na celu zatarcie między nimi różnic.

 

Pianka sprężysta posiada miękki stopień twardości specjalnie z myślą o wysokim komforcie osoby śpiącej. Poduszka z pianki sprężystej zapewnia równiez więszy stopień naciągu kręgów szyjnych niż pianka "z pamięcią"

 

  

Poduszki szwedzkie - to rodzaj poduszek ortopedycznych. Cechą charakterystyczną wszystkich poduszek szwedzkich jest specyficzny kształt. Odpowiednie wyprofilowanie poduszki zapewnia prawidłową pozycję odcinka szyjnego kręgosłupa podczas snu. Stosując poduszkę szwedzką eliminujemy bóle szyi i karku często towarzyszące porannemu wstawaniu.

Poszewki wykonane są z różnobarwnych tkanin frotte, z możliwością zdejmowania do prania.

 

WYMIARY PODUSZKI: 47 x 30,5 x 13,5 cm